A-Derma Protect Слънцезащитен крем за лице SPF50+ 40мл

арт. № 9507
Възможност за:
Консултация с фармацевт
Проверка на пратката
Връщане до 7 работни дни
Тип продукт: крем, крем за лице Подходящ за:: Възрастни Пол: Унисекс Вид продукт: Дермокозметика Начин на приложение: външно
Производител: A-DERMA Здравни проблеми: Слънцезащита, Чувствителна кожа

Слънцезащитен крем за уязвима, нормална към суха кожа - SPF50+ много висока защита защитава от вредните ефекти на UV лъчите, подсилва небалансираната кожна бариера и съхранява клетъчните защити срещу UVA лъчите.

1784
  /  
3489лв.
В наличност
бр.
Бърза поръчка

Описание:
За уязвимата кожа, трябва да се отиде по-далеч от слънцезащитните филтри. Крем SPF50+ много висока защита защитава от вредните ефекти на UV лъчите, подсилва небалансираната кожна бариера и съхранява клетъчните защити срещу UVA лъчите.

ПАТЕНТОВАНА СЛЪНЦЕЗАЩИТНА ИНОВАЦИЯ*, плод на 7 години изследвания : Barriestolide®, извлечен от Масло от Кълнове от Овес Rhealba® за подсилване на уязвимата кожа и понижаване нивото на уязвимост спрямо агресивноото действие на UV лъчите**. * Заявен патент ** Тест in vitro
Съчетан с патентована филтърна система със само 4 филтъра, защитава уязвимата кожа от UV. Водоустойчив и с нежен аромат на зелен чай, жасмин и праскова.

Начин на употреба: За нанасяне редовно и в достатъчно количество, на лице при излагане на слънце (пр. обяд на терасата, при разходка...). За постигане на посоченото ниво на защита, трябва да се нанесе количество 2 mg/cm² кожа, което е еквивалент на количество, покриващо 1 пръст за зона лице и шия.

Състав:
1 : Патентована фотозащитна система* : защитава кожата от UV. Перфектно фотостабилна и водоустойчива.
2: ПАТЕНТОВАНА СЛЪНЦЕЗАЩИТНА ИНОВАЦИЯ*: Barriestolide®, извлечен от Масло от Кълнове от Овес Rhealba®: подсилва уязвената от слънце кожна бариера.
3: Масло от Кълнове от Овес Rhealba® : съхранява клетъчните защити срещу UVA лъчите.
Без: октокрилен, цинамат, феноксиетанол, алкохол

Опаковка: 40мл

Производител: Пиер Фабр Дермо-Козметик, Франция.