Cannaderm Атопос за скалп 100мл

арт. № 9971
Възможност за:
Консултация с фармацевт
Проверка на пратката
Връщане до 7 работни дни
Тип продукт: Серум Подходящ за:: Възрастни, 7 - 12 год., 2 - 6 год. Вид продукт: Био продукт Начин на приложение: външно
Производител: Cannaderm Марка: Cannaderm Здравни проблеми: Атопична кожа, Псориазис, Себореен дерматит

Канадерм Атопос за скалп е предназначен при сърбеж, суха и лющеща се кожа на главата

1046
  /  
2046лв.
В наличност
бр.
Бърза поръчка

Канадерм Атопос за скалп е предназначен за третиране на засегнатите участъци в областта на скалпа при суха и лющеща се кожа, при екзема и псориазис. При използването на Канадерм Атопос за скалп се успокоява сърбежа и намалява лющенето на скалпа.

Активни съставки: конопено масло, торф, екстракт от семена на помело, екстракт от градински чай.

Сертификати: CPK - CERTIFIED NATURAL COSMETICS.

Начин на употреба: нанесете на навлажнен скалп, като втривате в скалпа, за предпочитане след измиване на косата с неутрален шампоан. Оставете да действа в продължение на 5-8 минути, след това изплакнете с вода.

Опаковка: 100мл

Производител: Simply You Pharmaceuticals a.s, Чехия.

 

Разгледайте и другите продукти от марката Cannaderm.
Ако имате нужда от съвет може да се консултирате с квалифициран магистър фармацевт, който ще ви помогне в избора!
Абонирайте се за нашия бюлетин, за да научавате първи актуалните промоционални предложения и интересни новини.