Козметика

Майра Ойл Мицеларна вода от маточина 100 мл.

арт. № 11874
Възможност за:
Консултация с фармацевт
Проверка на пратката
Връщане до 7 работни дни
Тип продукт: мицеларна вода Подходящ за:: Възрастни Пол: Унисекс Вид продукт: Био продукт, Козметичен продукт Начин на приложение: външно
Производител: Майра Ойлс Здравни проблеми: Суха кожа, Чувствителна кожа

Мицеларната вода от маточина е подходяща и като дезинфектант след бръснене при мъжете. Преборва се с порязвания, прежулвания и възпаления.

2860лв
В наличност
бр.
Бърза поръчка

Майра, Мицеларна вода от маточина, 100 мл.

Автентичната сила на маточината (едно от растенията с неизследвани огромни възможности) е основата на този продукт. Неблагоприятните ефекти от модерния начин на живот най-често се отразяват първо на кожата.

Мицеларната вода от маточина е подходяща за чувствителна, мазна или зряла кожа, която осигурява приятно усещане за здраве, свежест и копринена нежност. Помага за успокояване на възпаленията и зачервявания, като действа антисептично, изглажда текстурата и прави тена сияещ. Има чудесно хидратиращо влияние и деликатен подхранващ ефект. При редовното й използване, кожата става мека, еластична и здрава. Мицеларната вода от маточина е подходяща и като дезинфектант след бръснене при мъжете. Преборва се с порязвания, прежулвания и възпаления. Създава усещане за мекота, чистота и свежест.

Мицеларната вода от маточина е подходяща и като дезинфектант след бръснене при мъжете. Преборва се с порязвания, прежулвания и възпаления. Създава усещане за мекота, чистота и свежест.

Съдържание:

Вода, получена от дестилацията на свежи листа от маточина и глицерин.

Не съдържа консерванти.

Състав по INCI: Melissa Officinalis Leaf Water, Glycerin.

Начин на употреба:

За ежедневно почистване на лицето и премахване на грима. 4–5 ml се нанасят върху кожата с напоен памучен тампон. Подходяща за всеки тип кожа.

Опаковка: 100 мл.

Производител: Майра Ойлс